30 ton , 35 tonluk hiyap vinç ile paletli tugla ,paletli ytong, biriket,inşaat demiri,kalıp,makinelerinizi istediğiniz yere alıyoruz kaldırıyoruz ve bırakıyoruz.30 mt sepetli platform ile sizde ister dış cephenizi boyayın ister tadilat yapın.Firmamızdan istediğiniz zaman yetki belgelerimizi ,operatör belgelerimizi, kullandığımız ekipmanların sertifikalarını isteyebilirsiniz.Lütfen yapılacak işin her detayını bizimle paylaşın maddi ve zaman kayıpları yaşamayalım.yolun durumu nedir yogun trafik dar sokak eğim toprak zemin varsa bunları belirtin.

Örneğin bir makinanız var ve bu makinayı dükkanınızdan çıkarıp başka bir yere götüreceksiniz.Makinanın yüksekliği genişliği ve ağırlığını öğrenin, çıkaracağımız kapının makinenizden en az 30 cm yüksek olması gerekiyorki zaman kayıpları yaşamayalım.Eğitimli ve tecrübeli operatörlerimiz en iyi hizmeti vermeye çabalıyoruz.ikitelli kiralık vinç sertifikalı ve bakımlı ekipmanları ile sizi asla yarı yolda bırakmaz.

ikitelli kiralık vinç

  ikitelli kiralık vinç olarak tüm ekipmanlarımızı işe başlamadan önce kontrol ediyoruz en ufak bir iş kazasına mahal vermemek için sıkı bir şekilde araç ve ekipmanlarımızı kontrol ve bakımlarını günlük yapıyoruz.Bizleri günün her saatinde arayabilir, işleriniz hakkında fikir ve teklif alabilirsiniz.ikitelli vinç lazım diyorsanız önce bizimle görüşün, beklemeyi sevmiyorsanız bizi arayın.ikitelli vinç kiralama ihtiyaçlarınıza hızlı ve ekonomik sonuçlar için bize ulaşın.

Hiyap Vinç Nedir?

Kısaca hiyap, araç üstü hidrolik vinçlere verilen isimdir.iç içe geçmiş bomları hidrolik piston yardımı ile aşağı yukarı sağa ve sola hareketler yaparak kapasitesi oranında yükleri kaldırabilen metal yığınıdır. Aslında Hiap İsveçli ünlü vinç markasıdır. Firma bu isimle anılan ilk vinci 1944 yılında üretmiştir. Bildiğimiz anlamda hiyap ilk olarak bu firma tarafından yapılmıştır.

Hiyap vinçler  kamyonlar üzerine monte edilir. Hiyap vinçler kaldırma işleminin yanında taşımayı kolaylaştırdığı için oldukça sık kullanılır.

Hiyap yani mobil vinçlerin avantajları şöyledir.

  • Genellikle kamyonlar üzerine monte edildiği için çalışma alanına ulaşımları oldukça kolay ve hızlıdır.
  • Teleskobik vinçlerden farklı olarak yatay olarak çalışmaya olanak sağlar. Bu şekilde ulaşılması zor alanlarda rahat ve kolay kullanılır ve teleskopik vinçler kadar maliyeti yüksek değildir.
  • Kaldırılan yükleri kendi kasalarına koyarak taşıyabilirler.ufak tonajlı yükleri vinçli nakliyat yaparlar.
  • Çeşitli aparatlar eklenerek farklı amaçlar ile kullanılabilirler.sepet takılabilir.
  • Kapasiteleri 1 tondan 150 ton arasında değişebilir

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de hiyap vinçler oldukça yaygın kullanım alanına sahiptirler. Sektörde satılan hiyap vinçlerin büyük bir kısmı yerli firmalarımız tarafından üretilmekte hatta birçok firma ürettiği hiyap vinçleri yurt dışına ihraç ederek ülke ekonomisine katkı sağlamaktadır.

Kardeş firmalarımız

http://www.kiralikvinc724.com/

http://www.istanbultankersu.net/

http://www.ozgursuvinc.com/

aşağıdaki numaralara dokunarak bizi arayabilirsiniz.

Özcan KÖKSAL

0537 309 01 08

Ofis

0212 596 61 86

Namık Kemal Mah. Adile Naşit Bulvarı No 35 Esenyurt İst.

Esenyurt Muayene İstasyonu Karşısı