kiralik vinc

Review of: kiralık vinç
vinç ile yük kaldırma:
sepetli vinç
Version:
yeni model
Price:
250,00

Reviewed by:
Rating:
5
On Mart 7, 2018
Last modified:Mart 8, 2018

Summary:

bizi takip edin vinç kiralamada uzman operatörler uyumlu bir ekip ile yüklerinizi kaldırıyoruz

vinç kiralama

KİRALIK VİNÇ

Firmamız 2004 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Bu süre zarfında çeşitli sektörlerde firmalarda ve günlük zaman gibi alanlarda vinç kiralama şirketi olarak hizmet vermekteyiz. Teknik, bilgi birikimimiz, tecrübemiz ve tecrübemizi kalifiye elemanlarımızla en doğru, en doğru ve en faydalı şekilde kullanmaya çalıştık.Çok şey öğrendik ve hala öğrenmekteyiz.Vinç kiralama işini lütfen ciddiye alın.İşinin acemisi bir operatör cana mala zarar verebilir.uzman operatörler güncel araçlarla vinç kiralama işini devam ediyoruz.

vincci

Disiplin, dürüstlük ve özveriyi kanıksayan  bir yapıyla kendi alanımızda başarılı olduğumuza biliyoruz. Bu yüzden referanslarımıza göz atınız . Sonunda, tüm operatörlerimiz G-lisanslı ve sigortalıdır. Makine parkımızdaki tüm vinçler iyi durumda ve kullanıma hazırdır. Vinçlerimiz yetkili makine mühendisleri tarafından onaylanmış ve belgeleri siz değerli müşterilerimizle paylaşmaya hazırız.

kiralık vinç

İstanbul Avcılardan bütün avrupa yakasına ulaşıyoruz kiralık vinç (mobil hiyap, sepetli, çift kırma, katlanır bomlu), platform kiralama işlemlerinizde her zaman yanınızdayız. İstanbul  kiralık vinç ve sepetli platformlar ile işletmelerinizin her zaman hizmetindeyiz.

kiralık vinç

Bizden talep edeceğiniz vinç ve sepetli platform için uygun fiyatlarımızdan faydalanın.Hizmetlerimiz için iletişim numaralarımız aracılığıyla bize ulaşabilir veya mail göderebilirsiniz.

Telefon Numaralarımız

0212 596 61 86

0537 937 09 92

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir