Avcılar Kiralık Vinç Hizmetinizde


kiralik vinc

Avcılar kiralık vinç ilçesine 3 km uzaklıktayız sizde vinç ihtiyaçlarınızı karşılamak için bizimle iletişime geçip uygun fiyat ve hızlı hizmetlerimizden yararlanın.Avcılar kiralık vinç hizmeti veren firmamız ihtiyacınız olan mobil vinç ve sepetli platform kiralama günün her saatinde istediğiniz yere getiriyor.30 ton , 35 tonluk hiyap vinç ile paletli tugla ,paletli ytong, biriket,inşaat demiri,kalıp,makinelerinizi istediğiniz yere alıyoruz kaldırıyoruz ve bırakıyoruz.30 mt sepetli platform ile sizde ister dış cephenizi boyayın ister tadilat yapın.Firmamızdan istediğiniz zaman yetki belgelerimizi ,operatör belgelerimizi, kullandığımız ekipmanların sertifikalarını isteyebilirsiniz.

vinç kiralama

AVCILAR KİRALIK VİNÇ

Lütfen yapılacak işin her detayını bizimle paylaşın maddi ve zaman kayıpları yaşamayalım.yolun durumu nedir yogun trafik dar sokak eğim toprak zemin varsa bunları belirtin.Örneğin bir makinanız var ve bu makinayı dükkanınızdan çıkarıp başka bir yere götüreceksiniz.Makinanın yüksekliği genişliği ve ağırlığını öğrenin, çıkaracağımız kapının makinenizden en az 30 cm yüksek olması gerekiyorki zaman kayıpları yaşamayalım.Eğitimli ve tecrübeli operatörlerimiz en iyi hizmeti vermeye çabalıyoruz.

Avcılar kiralık vinç sertifikalı ve bakımlı ekipmanları ile sizi asla yarı yolda bırakmaz.Tüm ekipmanlarımızı işe başlamadan önce kontrol ediyoruz en ufak bir iş kazasına mahal vermemek için sıkı bir şekilde araç ve ekipmanlarımızı kontrol ve bakımlarını günlük yapıyoruz.Bizleri günün her saatinde arayabilir, işleriniz hakkında fikir ve teklif alabilirsiniz.

Hiyap Vinç Nedir?

Kısaca hiyap, araç üstü hidrolik vinçlere verilen isimdir.iç içe geçmiş bomları hidrolik piston yardımı ile aşağı yukarı sağa ve sola hareketler yaparak kapasitesi oranında yükleri kaldırabilen metal yığınıdır. Aslında Hiap İsveçli ünlü vinç markasıdır. Firma bu isimle anılan ilk vinci 1944 yılında üretmiştir. Bildiğimiz anlamda hiyap ilk olarak bu firma tarafından yapılmıştır.

Hiyap vinçler  kamyonlar üzerine monte edilir. Hiyap vinçler kaldırma işleminin yanında taşımayı kolaylaştırdığı için oldukça sık kullanılır.

Hiyap yani mobil vinçlerin avantajları şöyledir.

 • Genellikle kamyonlar üzerine monte edildiği için çalışma alanına ulaşımları oldukça kolay ve hızlıdır.
 • Teleskobik vinçlerden farklı olarak yatay olarak çalışmaya olanak sağlar. Bu şekilde ulaşılması zor alanlarda rahat ve kolay kullanılır ve teleskopik vinçler kadar maliyeti yüksek değildir.
 • Kaldırılan yükleri kendi kasalarına koyarak taşıyabilirler.ufak tonajlı yükleri vinçli nakliyat yaparlar.
 • Çeşitli aparatlar eklenerek farklı amaçlar ile kullanılabilirler.sepet takılabilir.
 • Kapasiteleri 1 tondan 150 ton arasında değişebilir

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de hiyap vinçler oldukça yaygın kullanım alanına sahiptirler. Sektörde satılan hiyap vinçlerin büyük bir kısmı yerli firmalarımız tarafından üretilmekte hatta birçok firma ürettiği hiyap vinçleri yurt dışına ihraç ederek ülke ekonomisine katkı sağlamaktadır.

aşağıdaki numaralara dokunarak bizi arayabilirsiniz.

Özcan KÖKSAL

0537 309 01 08

Ofis

0212 596 61 86

Namık Kemal Mah. Adile Naşit Bulvarı No 35 Esenyurt İst.

Esenyurt Muayene İstasyonu KarşısıAvcılara 10 dk uzaklıktayız, hızlı ve uygun vinçler için bizden teklif alınız.KİRALIK VİNÇ işi için günün her saati arayabilirsiniz.

Farklı bir firmadan vinç kiralamak isterseniz tıklayınız

Vinç kiralama ihtiyacı olan firmalar veya bireysel kullanıcılar, bize ulaşarak yapılacak işi anlatmalarına müteakip fiyat teklifimizi veriyoruz.Fiyatta anlaşılması halinde 15 dk sonra avcılara ulaşıyoruz.Avcılar vinç olarak uzman ve bilinçli operatörlerimizle sizin işinizi en kısa ve kolay yoldan çözüme kavuşturuyoruz.Kullandığımız bütün ekipmanlar günlük kontrollerden geçiyor.En ufak yaralı sapan ve halat kullanmıyoruz.Vinç avcılar olarak yaptığımız bağzı işler.

 • Makina taşıma, yükleme, indirme ve vinç girmeyen alanda tank tekerler yardımı ile yürütme
 • İnşaatlara demir, tuğla, ytong, kiremit, alçıpan, çimento, kum ve her türlü paletli paletsiz ürün yükleme
 • Reklam sektöründe yapılan tabela, totem, direk, aydınlatma gibi ürünleri yerlerine montaj ve demontaj işleri
 • Prefabrik konteyner yükleme, indirme, taşıma işlerini tek araçla yapmaktayız
 • Fabrika, atölye vinçle taşıma, montaj, demontaj gibi işleri yapıyoruz
 • Tekne, yat, sandal gibi su üzerindeki araçları özel aparatlar ile kaldırma, indirme ve taşıma işleri
 • Çelik konstriksiyon montajları ve sökümleri
 • Klima ve chiller vinçle taşıma, montaj ve demontaj
 • Kısacası ağır olan bütün yüklerinizi kiralık vinç vasıtası ile biryerden başka bir yere nakliyesini yapmaktayız.
 • avcılar vinç kiralama

  Avcilar kiralik vinc

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir